Na wiosnę mamy dla Państwa dużo propozycji promocyjnych:

Czas na wzrok 40+

Firma Essilor, producent soczewek okularowych prowadzi szeroko zakrojoną akcję ” Czas na wzrok 40+”. W ramach tej akcji mamy oferty promocyjne dla osób już noszących, bądź chcących spróbować używać soczewek progresywnych.

  • Soczewki Varilux Comfort 1.5 są tańsze o 50% i ich cena na czas promocji wynosi 899 zł,
  • Soczewki Varilux Comfort 1.5 Transition /fotochrom/ są tańsze o 50% i ich cena na czas promocji wynosi 1099 zł,
  • Soczewki Varilux Comfort 1.6 są tańsze o 50% i ich cena na czas promocji wynosi 1099 zł,
  • Soczewki Varilux Comfort 1.6 Transition są tańsze o 50% i ich cena na czas promocji wynosi 1299 zł,
  • Soczewki  Varilux Liberty 1.5 sa tańsze o 50% i ich cena na czas promocji wynosi 599 zł,
  • Soczewki Varilux Liberty 1.5 Transitions są tańsze o 50% i ich cena na czas promocji wynosi 799 zł.

MULTIPARA

Kolejną propozycją w ramach tej akcji jest tzw. Multipara. Klient w ramach zakupu jednej pary soczewek progresywnych w regularnej cenie katalogowej może otrzymać drugą parę soczewek progresywnych lub półprogresywnych /tzw.biurowych/ bezpłatnie. Klient może się zdecydować na drugą parę od razu przy zakupie pierwszej pary lub w ciągu 30 dni od daty zakupu.

-50% na soczewki fotochromowe Essilor

Na czas wiosny i lata proponujemy obniżkę soczewek fotochormowych Essilor o 50%. Promocja ta dotyczy fotochromów w podstawowych kolorach tzn: brąz, szary i szarozielony. Polecamy nowe kolory Transition, tzn. granatowy, bursztynowy, fioletowy i zielony. Są one sprzedawane w cenach regularnych.

Jedź bezpiecznie!

Specjalne, komfortowe soczewki z powłoką antyrefleksyjną przeznaczoną do jazdy samochodem Streetlife proponujemy obecnie w cenie o 50% niższej. Zarówno w wersji jasnej jak i Transitions. Ceny te obecnie wynoszą: 260 zł za parę i 519 zł za parę.

Powłoka antyrefleksyjna Sapphire UV

Promocja na nową powłokę antyrefleksyjną Sapphire UV zapewniającą najlepszą transparentność wśród powłok Crizal. Na wiosnę i lato proponujemy cenę niższą o 40%.

Promocyjne soczewki biurowe

Proponujemy Państwu wysokiej klasy soczewki do pracy biurowej, które jednocześnie obsługują dwie odległości (komputer i bliż). Oferujemy je w cenie obniżonej o 50%.

Wszystkie powyższe promocje obowiązują od 1 stycznia do 31 marca 2020r.